Rezervace intence on-line

Milí farníci,

připravili jsme pro vás rezervační systém intencí na mše svaté ve farním kostele prostřednictvím webových stránek farnosti, který bude spuštěn 1. prosince 2021. Nyní bude možnost zapsat intence do 30. června 2021.

V rezervačním formuláři bude třeba vyplnit všechny požadované údaje: e-mailová adresa, na kterou bude doručeno potvrzení přijetí intence, dále jméno a telefonní číslo a přesné znění intence. Prosíme, abyste zadávali intenci v tom jazyce, ve které bude sloužena mše svatá:

pondělí - středa: ranní mše sv. (CZ), večerní mše sv. (PL)

čtvrtek - sobota: ranní mše sv. (PL), večerní mše sv. (CZ)

neděle:  7:30 (CZ) - lichý kalendářní týden, (PL) - sudý kalendářní týden

9:00 (CZ)

10:30 (PL)

17:30 (CZ) - sudý kalendářní týden, (PL) - lichý kalendářní týden

Po obdržení potvrzení rezervace přijďte co nejdříve uhradit rezervovanou intenci v úředních hodinách do farní kanceláře.

Návod pro zadání intence:

1. Na hlavní stránce farnosti otevřete odkaz: Rezervace intence

2. Ze seznamu vyberte datum a čas mše svaté (zobrazují se pouze ty, na které ještě není rezervovaná intence)

3. Doplňte e-mailovou adresu, na kterou má přijít potvrzení o přijetí intence, dále jméno a telefonní číslo, pro případ kontaktu a změny:

4. Napište znění intence v jazyce, ve kterém bude sloužena mše svatá (rozpis viz výše):

5. Odešlete žádost a vyčkejte na potvrzení, které vám bude zasláno na zadaný email

6. V případě potvrzení vaši rezervace přijďte co nejdříve uhradit intenci do farní kanceláře v úředních hodinách (s sebou datum a čas vaši rezervace):

Úřední hodiny ve farní kanceláři

Po     7:30 - 10:00

St      7:30 - 10:00 a 15:30 - 16:30

Pá     7:30 - 10:00 a 15:30 - 16:30

7. Nadále zůstává možnost přijít zapsat intenci osobně v úředních hodinách, pro ty kteří nemají přístup k internetu.

Věříme, že tento rezervační systém bude pro vás přínosem a pomocí!

Požehnaný čas vyprošují o. Jan, o. Sebastian, o. Lukáš a Leona Roszak