Seznam duchovních farnosti

Kněží působící ve farnosti v současnosti i v minulosti

Mons. Jan Svoboda

Mons. Jan Svoboda

farář ( od 1.7.2015 )

Datum svěcení: 5.9.1992

P. Mgr. Ing. Lukáš Mocek, Ph.D.

P. Mgr. Ing. Lukáš Mocek, Ph.D.

farní vikář ( od 1.7.2019 )

Datum svěcení: 29.6.2019

P. Mgr. Sebastian Jarczyk, MSF

P. Mgr. Sebastian Jarczyk, MSF

farní vikář ( od 1.7.2020 )

Mons. Adam Rucki

Mons. Adam Rucki

kněz (1.9.2015 - 12.12.2020 )

Datum svěcení: 30.6.1974

Zemřel: 12.12. 2020 v Českém Těšíně

P. Mgr. Jakub Lasák

P. Mgr. Jakub Lasák

farní vikář (1.7.2020 - 15.7.2020 )

Datum svěcení: 27.6.2020

P. Mgr. Marek Večerek

P. Mgr. Marek Večerek

farní vikář (1.7.2018 - 24.10.2019 )

Datum svěcení: 27.6.2015

P. Mgr. Gregorz Borski

P. Mgr. Gregorz Borski

farní vikář (1.7.2015 - 30.6.2020 )

Datum svěcení: 27.6.2015

P. Dr. Radoslav Skupnik

P. Dr. Radoslav Skupnik

farní vikář (1.7.2015 - 30.6.2019 )

Datum svěcení: 27.6.2009

P. doc. PaedDr. ThDr. Andrej Slodička, Ph.D.

P. doc. PaedDr. ThDr. Andrej Slodička, Ph.D.

farní vikář (1.7.2016 - 30.6.2018 )

Datum svěcení: 30.6.1996

1